Outlook for every day · Local dates and time · Asia/Manila
DayWeather conditionsLowest / HighestWind
84%Cloud cover everywhere22°31°12 km/h
Day 06:00–18:00
31°
Chance of rain 75%Wind 12 km/h
Cloud cover everywhere
Humidity
75%
UV index
10
Sunrise
5:25
Sunset
17:24
Night 18:00–06:00
22°
Chance of rain 67%Wind 8 km/h
Cloud cover everywhere
Humidity
92%
Moon rise
8:21
Moon set
20:19
Moon phase
Moon dey grow small
88%Small rain shower22°31°10 km/h
Day 06:00–18:00
31°
Chance of rain 82%Wind 10 km/h
Small rain shower
Humidity
79%
UV index
12
Sunrise
5:25
Sunset
17:24
Night 18:00–06:00
22°
Chance of rain 90%Wind 8 km/h
Moderate rain
Humidity
96%
Moon rise
9:17
Moon set
21:13
Moon phase
Moon dey grow small
84%Rain fit fall for some places22°30°7 km/h
Day 06:00–18:00
30°
Chance of rain 57%Wind 7 km/h
Rain fit fall for some places
Humidity
77%
UV index
8
Sunrise
5:25
Sunset
17:23
Night 18:00–06:00
21°
Chance of rain 68%Wind 4 km/h
Cloud cover sky
Humidity
93%
Moon rise
10:11
Moon set
22:07
Moon phase
First quarter
80%Rain fit fall for some places21°31°11 km/h
Day 06:00–18:00
31°
Chance of rain 58%Wind 11 km/h
Rain fit fall for some places
Humidity
75%
UV index
12
Sunrise
5:25
Sunset
17:23
Night 18:00–06:00
23°
Chance of rain 75%Wind 4 km/h
Small rain shower
Humidity
92%
Moon rise
11:03
Moon set
23:00
Moon phase
First quarter
86%Small rain shower23°31°10 km/h
Day 06:00–18:00
31°
Chance of rain 71%Wind 10 km/h
Small rain shower
Humidity
77%
UV index
11
Sunrise
5:25
Sunset
17:23
Night 18:00–06:00
22°
Chance of rain 64%Wind 6 km/h
Rain fit fall for some places
Humidity
93%
Moon rise
11:51
Moon set
23:50
Moon phase
First quarter
84%Rain fit fall for some places22°31°10 km/h
Day 06:00–18:00
31°
Chance of rain 76%Wind 7 km/h
Small drizzle
Humidity
78%
UV index
7
Sunrise
5:25
Sunset
17:22
Night 18:00–06:00
22°
Chance of rain 70%Wind 10 km/h
Cloud cover everywhere
Humidity
93%
Moon rise
12:36
Moon set
Does not set today
Moon phase
First quarter
69%Cloud cover everywhere22°32°14 km/h
Day 06:00–18:00
32°
Chance of rain 37%Wind 14 km/h
Small drizzle
Humidity
72%
UV index
7
Sunrise
5:25
Sunset
17:22
Night 18:00–06:00
22°
Chance of rain 36%Wind 12 km/h
Cloud cover everywhere
Humidity
84%
Moon rise
13:17
Moon set
0:37
Moon phase
Moon dey grow near full
60%Cloud dey some parts22°32°17 km/h
Day 06:00–18:00
32°
Chance of rain 39%Wind 17 km/h
Cloud dey some parts
Humidity
69%
UV index
8
Sunrise
5:25
Sunset
17:22
Night 18:00–06:00
22°
Chance of rain 38%Wind 10 km/h
Cloud cover everywhere
Humidity
89%
Moon rise
13:57
Moon set
1:22
Moon phase
Moon dey grow near full
75%Cloud cover everywhere22°32°10 km/h
Day 06:00–18:00
32°
Chance of rain 52%Wind 9 km/h
Cloud cover sky
Humidity
69%
UV index
7
Sunrise
5:25
Sunset
17:21
Night 18:00–06:00
22°
Chance of rain 47%Wind 10 km/h
Cloud cover everywhere
Humidity
89%
Moon rise
14:34
Moon set
2:06
Moon phase
Moon dey grow near full
58%Cloud dey some parts22°32°14 km/h
Day 06:00–18:00
32°
Chance of rain 36%Wind 14 km/h
Cloud dey some parts
Humidity
69%
UV index
8
Sunrise
5:25
Sunset
17:21
Night 18:00–06:00
22°
Chance of rain 28%Wind 10 km/h
Cloud cover everywhere
Humidity
87%
Moon rise
15:12
Moon set
2:50
Moon phase
Full moon
74%Cloud cover everywhere22°31°18 km/h
Day 06:00–18:00
31°
Chance of rain 53%Wind 18 km/h
Cloud dey some parts
Humidity
70%
UV index
8
Sunrise
5:25
Sunset
17:21
Night 18:00–06:00
22°
Chance of rain 32%Wind 11 km/h
Cloud cover everywhere
Humidity
87%
Moon rise
15:51
Moon set
3:33
Moon phase
Full moon
63%Cloud cover everywhere22°31°21 km/h
Day 06:00–18:00
31°
Chance of rain 36%Wind 21 km/h
Rain fit fall for some places
Humidity
68%
UV index
7
Sunrise
5:25
Sunset
17:20
Night 18:00–06:00
22°
Chance of rain 26%Wind 15 km/h
Cloud dey some parts
Humidity
82%
Moon rise
16:31
Moon set
4:19
Moon phase
Full moon
67%Cloud cover everywhere22°31°20 km/h
Day 06:00–18:00
31°
Chance of rain 48%Wind 20 km/h
Rain fit fall for some places
Humidity
69%
UV index
7
Sunrise
5:25
Sunset
17:20
Night 18:00–06:00
22°
Chance of rain 26%Wind 12 km/h
Cloud cover everywhere
Humidity
83%
Moon rise
17:15
Moon set
5:07
Moon phase
Full moon
15%Rain fit fall for some places22°32°21 km/h
Day 06:00–18:00
32°
Chance of rain 15%Wind 21 km/h
Rain fit fall for some places
Humidity
63%
UV index
8
Sunrise
5:25
Sunset
17:20
Night 18:00–06:00
23°
Chance of rain 22%Wind 11 km/h
Cloud cover everywhere
Forecast no complete
Humidity
78%
Moon rise
18:04
Moon set
5:58
Moon phase
Moon dey reduce from full
Day and night summary use forecast for each hour. Rain and wind show the highest hourly value; humidity show average. Night continue reach next morning.
Forecast for days wey still far fit change. The wind figure na the highest wind speed wey dem forecast for that day.
Weather conditions
Air pressure
1011 hPa
UV index
7.9
Cloud cover
100%
Rain today
5.8 mm
How far you fit see
10 km
Wind gusts
8 km/h
Wind & humidity
Wind
NESW
8 km/hWind speed8 km/hWind gusts
From 253°
Humidity
63%Relative humidity23°Dew point
Water vapour compared with wetin air fit hold.
Weather warnings
Official messages through WeatherAPI
We dey check weather warnings…
The areas wey these alerts cover dey different by region, and we never verify am. Check your local weather authority for all the warnings and wetin to do for emergency.