Go straight to weather

14-day forecast for Carrascal

Next 14 days for Carrascal

Weather warnings

Outlook for every day · Local dates and time · Asia/Manila

85%Rain fit fall for some places24°30°11 km/h

Day 06:00–18:00

30°
Chance of rain 83%Wind 11 km/h

Rain fit fall for some places

Humidity
78%
UV index
11
Sunrise
5:24
Sunset
17:20

Night 18:00–06:00

25°
Chance of rain 83%Wind 8 km/h

Small rain shower

Humidity
89%
Moon rise
7:26
Moon set
19:18
Moon phase
Moon dey grow small
81%Cloud cover everywhere25°29°9 km/h

Day 06:00–18:00

29°
Chance of rain 54%Wind 9 km/h

Cloud cover everywhere

Humidity
78%
UV index
10
Sunrise
5:24
Sunset
17:20

Night 18:00–06:00

24°
Chance of rain 71%Wind 8 km/h

Cloud dey some parts

Humidity
88%
Moon rise
8:23
Moon set
20:10
Moon phase
Moon dey grow small
84%Cloud dey some parts24°29°12 km/h

Day 06:00–18:00

29°
Chance of rain 71%Wind 12 km/h

Small rain shower

Humidity
80%
UV index
11
Sunrise
5:24
Sunset
17:19

Night 18:00–06:00

24°
Chance of rain 74%Wind 9 km/h

Cloud cover everywhere

Humidity
88%
Moon rise
9:19
Moon set
21:04
Moon phase
Moon dey grow small
46%Rain fit fall for some places24°29°14 km/h

Day 06:00–18:00

29°
Chance of rain 24%Wind 14 km/h

Rain fit fall for some places

Humidity
75%
UV index
12
Sunrise
5:24
Sunset
17:19

Night 18:00–06:00

24°
Chance of rain 37%Wind 9 km/h

Rain fit fall for some places

Humidity
84%
Moon rise
10:14
Moon set
21:58
Moon phase
First quarter
38%Rain fit fall for some places24°29°12 km/h

Day 06:00–18:00

29°
Chance of rain 18%Wind 12 km/h

Rain fit fall for some places

Humidity
73%
UV index
12
Sunrise
5:24
Sunset
17:18

Night 18:00–06:00

24°
Chance of rain 30%Wind 10 km/h

Cloud cover everywhere

Humidity
85%
Moon rise
11:06
Moon set
22:51
Moon phase
First quarter
82%Cloud cover everywhere24°29°16 km/h

Day 06:00–18:00

29°
Chance of rain 26%Wind 16 km/h

Cloud cover everywhere

Humidity
73%
UV index
7
Sunrise
5:24
Sunset
17:18

Night 18:00–06:00

24°
Chance of rain 79%Wind 10 km/h

Cloud cover everywhere

Humidity
87%
Moon rise
11:53
Moon set
23:42
Moon phase
First quarter
80%Cloud cover everywhere24°30°13 km/h

Day 06:00–18:00

30°
Chance of rain 26%Wind 13 km/h

Cloud cover everywhere

Humidity
75%
UV index
6
Sunrise
5:24
Sunset
17:17

Night 18:00–06:00

24°
Chance of rain 73%Wind 7 km/h

Cloud cover everywhere

Humidity
88%
Moon rise
12:37
Moon set
Does not set today
Moon phase
First quarter
71%Cloud cover everywhere24°30°10 km/h

Day 06:00–18:00

30°
Chance of rain 32%Wind 10 km/h

Cloud cover everywhere

Humidity
73%
UV index
6
Sunrise
5:24
Sunset
17:17

Night 18:00–06:00

25°
Chance of rain 46%Wind 10 km/h

Small rain shower

Humidity
85%
Moon rise
13:17
Moon set
0:30
Moon phase
Moon dey grow near full
79%Cloud cover sky25°30°14 km/h

Day 06:00–18:00

30°
Chance of rain 66%Wind 14 km/h

Cloud cover sky

Humidity
74%
UV index
7
Sunrise
5:24
Sunset
17:17

Night 18:00–06:00

24°
Chance of rain 41%Wind 9 km/h

Cloud cover everywhere

Humidity
89%
Moon rise
13:56
Moon set
1:17
Moon phase
Moon dey grow near full
44%Cloud cover everywhere24°30°9 km/h

Day 06:00–18:00

30°
Chance of rain 25%Wind 9 km/h

Cloud cover everywhere

Humidity
72%
UV index
6
Sunrise
5:24
Sunset
17:16

Night 18:00–06:00

25°
Chance of rain 28%Wind 7 km/h

Cloud cover everywhere

Humidity
86%
Moon rise
14:32
Moon set
2:02
Moon phase
Moon dey grow near full
81%Rain fit fall for some places25°29°7 km/h

Day 06:00–18:00

29°
Chance of rain 44%Wind 7 km/h

Rain fit fall for some places

Humidity
79%
UV index
6
Sunrise
5:24
Sunset
17:16

Night 18:00–06:00

25°
Chance of rain 70%Wind 7 km/h

Cloud cover everywhere

Humidity
88%
Moon rise
15:09
Moon set
2:46
Moon phase
Full moon
85%Cloud cover everywhere25°29°9 km/h

Day 06:00–18:00

29°
Chance of rain 69%Wind 9 km/h

Cloud cover everywhere

Humidity
74%
UV index
6
Sunrise
5:24
Sunset
17:15

Night 18:00–06:00

24°
Chance of rain 68%Wind 7 km/h

Rain fit fall for some places

Humidity
87%
Moon rise
15:46
Moon set
3:31
Moon phase
Full moon
88%Rain fit fall for some places24°29°9 km/h

Day 06:00–18:00

29°
Chance of rain 71%Wind 9 km/h

Rain fit fall for some places

Humidity
76%
UV index
6
Sunrise
5:24
Sunset
17:15

Night 18:00–06:00

24°
Chance of rain 84%Wind 7 km/h

Moderate rain

Humidity
88%
Moon rise
16:26
Moon set
4:17
Moon phase
Full moon
88%Small rain shower24°29°14 km/h

Day 06:00–18:00

29°
Chance of rain 70%Wind 14 km/h

Cloud dey some parts

Humidity
79%
UV index
7
Sunrise
5:25
Sunset
17:15

Night 18:00–06:00

25°
Chance of rain 81%Wind 13 km/h

Small rain shower

Forecast no complete

Humidity
86%
Moon rise
17:09
Moon set
5:07
Moon phase
Full moon

Day and night summary use forecast for each hour. Rain and wind show the highest hourly value; humidity show average. Night continue reach next morning.

Forecast for days wey still far fit change. The wind figure na the highest wind speed wey dem forecast for that day.

Weather conditions

Air pressure
1013 hPa
UV index
0
Cloud cover
100%
Rain today
19.3 mm
How far you fit see
10 km
Wind gusts
4 km/h

Wind & humidity

Wind

NESW
4 km/hWind speed4 km/hWind gusts

From 346°

Humidity

85%Relative humidity24°Dew point

Water vapour compared with wetin air fit hold.

Weather warnings

Official messages through WeatherAPI

We dey check weather warnings…

The areas wey these alerts cover dey different by region, and we never verify am. Check your local weather authority for all the warnings and wetin to do for emergency.

Weather near Carrascal

PanikianCaragaCantilanCaragaAdlayCaragaParangCaragaMadridCaragaCarmenCaragaLanuzaCaragaSocorroCaraga

Weather around the world

LondonUnited KingdomDubaiUnited Arab EmiratesTokyoJapanNew York CityUnited StatesSão PauloBrazilCape TownSouth AfricaSydneyAustralia