Go straight to weather

14-day forecast for Taşkapı

Next 14 days for Taşkapı

Weather warnings

Outlook for every day · Local dates and time · Europe/Istanbul

78%Rain fit fall for some places16°20°23 km/h

Day 06:00–18:00

20°
Chance of rain 57%Wind 23 km/h

Rain fit fall for some places

Humidity
64%
UV index
4
Sunrise
7:03
Sunset
18:25

Night 18:00–06:00

15°
Chance of rain 63%Wind 19 km/h

Rain fit fall for some places

Humidity
76%
Moon rise
8:57
Moon set
19:06
Moon phase
Moon dey grow small
75%Rain fit fall for some places14°19°15 km/h

Day 06:00–18:00

19°
Chance of rain 34%Wind 15 km/h

Cloud cover everywhere

Humidity
65%
UV index
4
Sunrise
7:04
Sunset
18:24

Night 18:00–06:00

14°
Chance of rain 78%Wind 13 km/h

Small rain shower

Humidity
74%
Moon rise
10:07
Moon set
19:45
Moon phase
Moon dey grow small
88%Rain fit fall for some places12°15°21 km/h

Day 06:00–18:00

14°
Chance of rain 76%Wind 21 km/h

Rain fit fall for some places

Humidity
75%
UV index
1
Sunrise
7:05
Sunset
18:22

Night 18:00–06:00

12°
Chance of rain 66%Wind 9 km/h

Rain fit fall for some places

Humidity
82%
Moon rise
11:14
Moon set
20:30
Moon phase
Moon dey grow small
67%Rain fit fall for some places12°16°15 km/h

Day 06:00–18:00

16°
Chance of rain 53%Wind 15 km/h

Rain fit fall for some places

Humidity
77%
UV index
1
Sunrise
7:06
Sunset
18:21

Night 18:00–06:00

12°
Chance of rain 20%Wind 13 km/h

Cloud cover everywhere

Humidity
69%
Moon rise
12:15
Moon set
21:21
Moon phase
Moon dey grow small
40%Rain fit fall for some places12°18°9 km/h

Day 06:00–18:00

18°
Chance of rain 16%Wind 9 km/h

Rain fit fall for some places

Humidity
62%
UV index
4
Sunrise
7:07
Sunset
18:20

Night 18:00–06:00

13°
Chance of rain 25%Wind 8 km/h

Sky clear

Humidity
65%
Moon rise
13:08
Moon set
22:18
Moon phase
First quarter
17%Sun dey shine13°19°14 km/h

Day 06:00–18:00

19°
Chance of rain 22%Wind 12 km/h

Rain fit fall for some places

Humidity
61%
UV index
5
Sunrise
7:08
Sunset
18:18

Night 18:00–06:00

13°
Chance of rain 24%Wind 14 km/h

Sun dey shine

Humidity
71%
Moon rise
13:53
Moon set
23:18
Moon phase
First quarter
9%Cloud cover everywhere13°18°11 km/h

Day 06:00–18:00

18°
Chance of rain 18%Wind 5 km/h

Cloud cover everywhere

Humidity
59%
UV index
4
Sunrise
7:09
Sunset
18:17

Night 18:00–06:00

13°
Chance of rain 12%Wind 11 km/h

Cloud cover sky

Humidity
55%
Moon rise
14:30
Moon set
Does not set today
Moon phase
First quarter
4%Sun dey shine13°19°11 km/h

Day 06:00–18:00

19°
Chance of rain 6%Wind 8 km/h

Sky clear

Humidity
53%
UV index
5
Sunrise
7:10
Sunset
18:16

Night 18:00–06:00

13°
Chance of rain 7%Wind 11 km/h

Sun dey shine

Humidity
57%
Moon rise
15:01
Moon set
0:19
Moon phase
First quarter
5%Sun dey shine13°18°13 km/h

Day 06:00–18:00

18°
Chance of rain 11%Wind 10 km/h

Sky clear

Humidity
59%
UV index
5
Sunrise
7:11
Sunset
18:14

Night 18:00–06:00

12°
Chance of rain 15%Wind 13 km/h

Cloud cover everywhere

Humidity
58%
Moon rise
15:28
Moon set
1:19
Moon phase
Moon dey grow near full
23%Cloud cover everywhere12°15°11 km/h

Day 06:00–18:00

15°
Chance of rain 15%Wind 10 km/h

Cloud cover everywhere

Humidity
58%
UV index
3
Sunrise
7:12
Sunset
18:13

Night 18:00–06:00

14°
Chance of rain 25%Wind 20 km/h

Rain fit fall for some places

Humidity
60%
Moon rise
15:52
Moon set
2:19
Moon phase
Moon dey grow near full
72%Rain fit fall for some places13°15°20 km/h

Day 06:00–18:00

15°
Chance of rain 48%Wind 12 km/h

Rain fit fall for some places

Humidity
68%
UV index
4
Sunrise
7:13
Sunset
18:12

Night 18:00–06:00

13°
Chance of rain 31%Wind 9 km/h

Rain fit fall for some places

Humidity
78%
Moon rise
16:14
Moon set
3:18
Moon phase
Moon dey grow near full
52%Rain fit fall for some places12°18°18 km/h

Day 06:00–18:00

18°
Chance of rain 27%Wind 18 km/h

Rain fit fall for some places

Humidity
66%
UV index
4
Sunrise
7:14
Sunset
18:10

Night 18:00–06:00

13°
Chance of rain 27%Wind 13 km/h

Rain fit fall for some places

Humidity
74%
Moon rise
16:36
Moon set
4:17
Moon phase
Full moon
78%Cloud cover everywhere12°16°17 km/h

Day 06:00–18:00

16°
Chance of rain 59%Wind 17 km/h

Cloud cover everywhere

Humidity
67%
UV index
4
Sunrise
7:15
Sunset
18:09

Night 18:00–06:00

12°
Chance of rain 79%Wind 14 km/h

Small drizzle

Humidity
83%
Moon rise
16:59
Moon set
5:18
Moon phase
Full moon
89%Small rain shower10°12°13 km/h

Day 06:00–18:00

12°
Chance of rain 81%Wind 9 km/h

Moderate rain

Humidity
81%
UV index
3
Sunrise
7:16
Sunset
18:08

Night 18:00–06:00

10°
Chance of rain 61%Wind 11 km/h

Small rain shower

Forecast no complete

Humidity
80%
Moon rise
17:25
Moon set
6:20
Moon phase
Full moon

Day and night summary use forecast for each hour. Rain and wind show the highest hourly value; humidity show average. Night continue reach next morning.

Forecast for days wey still far fit change. The wind figure na the highest wind speed wey dem forecast for that day.

Weather conditions

Air pressure
1012 hPa
UV index
3.9
Cloud cover
71%
Rain today
10.3 mm
How far you fit see
10 km
Wind gusts
17 km/h

Wind & humidity

Wind

NESW
15 km/hWind speed17 km/hWind gusts

From 160°

Humidity

53%Relative humidity11°Dew point

Water vapour compared with wetin air fit hold.

Weather warnings

Official messages through WeatherAPI

We dey check weather warnings…

The areas wey these alerts cover dey different by region, and we never verify am. Check your local weather authority for all the warnings and wetin to do for emergency.

Weather near Taşkapı

ÇatağılBurdurHalıcılarBurdurAğlasunBurdurKayışBurdurAskeriyeBurdurÇeltikçiBurdurBurdurBurdurGökçebağBurdur

Weather around the world

LondonUnited KingdomDubaiUnited Arab EmiratesTokyoJapanNew York CityUnited StatesSão PauloBrazilCape TownSouth AfricaSydneyAustralia