Outlook for every day · Local dates and time · Europe/Istanbul
DayWeather conditionsLowest / HighestWind
82%Small rain shower14°25°15 km/h
Day 06:00–18:00
25°
Chance of rain 47%Wind 15 km/h
Cloud cover everywhere
Humidity
62%
UV index
4
Sunrise
7:15
Sunset
18:32
Night 18:00–06:00
16°
Chance of rain 79%Wind 15 km/h
Small rain shower
Humidity
87%
Moon rise
10:23
Moon set
19:49
Moon phase
Moon dey grow small
92%Small rain13°17°28 km/h
Day 06:00–18:00
16°
Chance of rain 80%Wind 28 km/h
Small rain
Humidity
90%
UV index
0
Sunrise
7:16
Sunset
18:30
Night 18:00–06:00
12°
Chance of rain 87%Wind 31 km/h
Small rain
Humidity
91%
Moon rise
11:31
Moon set
20:33
Moon phase
Moon dey grow small
91%Rain fit fall for some places11°13°31 km/h
Day 06:00–18:00
13°
Chance of rain 75%Wind 30 km/h
Rain fit fall for some places
Humidity
85%
UV index
0
Sunrise
7:17
Sunset
18:29
Night 18:00–06:00
9°
Chance of rain 29%Wind 22 km/h
Cloud cover everywhere
Humidity
88%
Moon rise
12:33
Moon set
21:24
Moon phase
Moon dey grow small
37%Cloud cover everywhere8°17°20 km/h
Day 06:00–18:00
17°
Chance of rain 29%Wind 20 km/h
Rain fit fall for some places
Humidity
70%
UV index
3
Sunrise
7:19
Sunset
18:27
Night 18:00–06:00
12°
Chance of rain 37%Wind 17 km/h
Rain fit fall for some places
Humidity
82%
Moon rise
13:26
Moon set
22:21
Moon phase
First quarter
87%Rain fit fall for some places11°16°15 km/h
Day 06:00–18:00
16°
Chance of rain 68%Wind 15 km/h
Rain fit fall for some places
Humidity
73%
UV index
3
Sunrise
7:20
Sunset
18:26
Night 18:00–06:00
11°
Chance of rain 91%Wind 13 km/h
Rain fit fall for some places
Humidity
90%
Moon rise
14:09
Moon set
23:22
Moon phase
First quarter
45%Sun dey shine11°17°8 km/h
Day 06:00–18:00
17°
Chance of rain 29%Wind 7 km/h
Sun dey shine
Humidity
70%
UV index
5
Sunrise
7:21
Sunset
18:25
Night 18:00–06:00
9°
Chance of rain 20%Wind 7 km/h
Sun dey shine
Humidity
66%
Moon rise
14:45
Moon set
Does not set today
Moon phase
First quarter
6%Sun dey shine9°19°13 km/h
Day 06:00–18:00
19°
Chance of rain 20%Wind 12 km/h
Sky clear
Humidity
56%
UV index
5
Sunrise
7:22
Sunset
18:23
Night 18:00–06:00
9°
Chance of rain 14%Wind 13 km/h
Sun dey shine
Humidity
78%
Moon rise
15:15
Moon set
0:24
Moon phase
First quarter
9%Sun dey shine9°19°22 km/h
Day 06:00–18:00
19°
Chance of rain 14%Wind 22 km/h
Sky clear
Humidity
67%
UV index
5
Sunrise
7:23
Sunset
18:22
Night 18:00–06:00
11°
Chance of rain 42%Wind 18 km/h
Cloud cover everywhere
Humidity
85%
Moon rise
15:41
Moon set
1:25
Moon phase
Moon dey grow near full
50%Rain fit fall for some places11°17°15 km/h
Day 06:00–18:00
17°
Chance of rain 41%Wind 15 km/h
Rain fit fall for some places
Humidity
77%
UV index
5
Sunrise
7:24
Sunset
18:20
Night 18:00–06:00
10°
Chance of rain 39%Wind 13 km/h
Small mist
Humidity
89%
Moon rise
16:03
Moon set
2:26
Moon phase
Moon dey grow near full
92%Small mist10°16°23 km/h
Day 06:00–18:00
16°
Chance of rain 75%Wind 14 km/h
Cloud cover sky
Humidity
86%
UV index
4
Sunrise
7:25
Sunset
18:19
Night 18:00–06:00
13°
Chance of rain 87%Wind 23 km/h
Moderate rain
Humidity
95%
Moon rise
16:25
Moon set
3:26
Moon phase
Moon dey grow near full
93%Small rain shower12°14°17 km/h
Day 06:00–18:00
13°
Chance of rain 74%Wind 16 km/h
Small rain shower
Humidity
91%
UV index
3
Sunrise
7:26
Sunset
18:18
Night 18:00–06:00
12°
Chance of rain 62%Wind 8 km/h
Rain fit fall for some places
Humidity
92%
Moon rise
16:45
Moon set
4:27
Moon phase
Full moon
15%Sun dey shine11°18°18 km/h
Day 06:00–18:00
18°
Chance of rain 29%Wind 18 km/h
Cloud dey some parts
Humidity
74%
UV index
5
Sunrise
7:27
Sunset
18:16
Night 18:00–06:00
9°
Chance of rain 18%Wind 15 km/h
Sun dey shine
Humidity
86%
Moon rise
17:07
Moon set
5:29
Moon phase
Full moon
13%Cloud cover everywhere9°19°5 km/h
Day 06:00–18:00
19°
Chance of rain 29%Wind 5 km/h
Cloud dey some parts
Humidity
74%
UV index
5
Sunrise
7:28
Sunset
18:15
Night 18:00–06:00
10°
Chance of rain 24%Wind 5 km/h
Cloud cover sky
Humidity
80%
Moon rise
17:31
Moon set
6:32
Moon phase
Full moon
12%Cloud cover everywhere10°23°6 km/h
Day 06:00–18:00
23°
Chance of rain 26%Wind 5 km/h
Cloud cover everywhere
Humidity
60%
UV index
5
Sunrise
7:29
Sunset
18:14
Night 18:00–06:00
14°
Chance of rain 10%Wind 6 km/h
Sky clear
Forecast no complete
Humidity
62%
Moon rise
18:00
Moon set
7:39
Moon phase
Full moon
Day and night summary use forecast for each hour. Rain and wind show the highest hourly value; humidity show average. Night continue reach next morning.
Forecast for days wey still far fit change. The wind figure na the highest wind speed wey dem forecast for that day.
Weather conditions
Air pressure
1014 hPa
UV index
0
Cloud cover
100%
Rain today
10.4 mm
How far you fit see
9 km
Wind gusts
11 km/h
Wind & humidity
Wind
NESW
4 km/hWind speed11 km/hWind gusts
From 24°
Humidity
92%Relative humidity15°Dew point
Water vapour compared with wetin air fit hold.
Weather warnings
Official messages through WeatherAPI
We dey check weather warnings…
The areas wey these alerts cover dey different by region, and we never verify am. Check your local weather authority for all the warnings and wetin to do for emergency.