Go straight to weather

14-day forecast for Akyar

Next 14 days for Akyar

Weather warnings

Outlook for every day · Local dates and time · Europe/Istanbul

82%Small rain shower14°25°15 km/h

Day 06:00–18:00

25°
Chance of rain 47%Wind 15 km/h

Cloud cover everywhere

Humidity
62%
UV index
4
Sunrise
7:15
Sunset
18:32

Night 18:00–06:00

16°
Chance of rain 79%Wind 15 km/h

Small rain shower

Humidity
87%
Moon rise
10:23
Moon set
19:49
Moon phase
Moon dey grow small
92%Small rain13°17°28 km/h

Day 06:00–18:00

16°
Chance of rain 80%Wind 28 km/h

Small rain

Humidity
90%
UV index
0
Sunrise
7:16
Sunset
18:30

Night 18:00–06:00

12°
Chance of rain 87%Wind 31 km/h

Small rain

Humidity
91%
Moon rise
11:31
Moon set
20:33
Moon phase
Moon dey grow small
91%Rain fit fall for some places11°13°31 km/h

Day 06:00–18:00

13°
Chance of rain 75%Wind 30 km/h

Rain fit fall for some places

Humidity
85%
UV index
0
Sunrise
7:17
Sunset
18:29

Night 18:00–06:00

9°
Chance of rain 29%Wind 22 km/h

Cloud cover everywhere

Humidity
88%
Moon rise
12:33
Moon set
21:24
Moon phase
Moon dey grow small
37%Cloud cover everywhere8°17°20 km/h

Day 06:00–18:00

17°
Chance of rain 29%Wind 20 km/h

Rain fit fall for some places

Humidity
70%
UV index
3
Sunrise
7:19
Sunset
18:27

Night 18:00–06:00

12°
Chance of rain 37%Wind 17 km/h

Rain fit fall for some places

Humidity
82%
Moon rise
13:26
Moon set
22:21
Moon phase
First quarter
87%Rain fit fall for some places11°16°15 km/h

Day 06:00–18:00

16°
Chance of rain 68%Wind 15 km/h

Rain fit fall for some places

Humidity
73%
UV index
3
Sunrise
7:20
Sunset
18:26

Night 18:00–06:00

11°
Chance of rain 91%Wind 13 km/h

Rain fit fall for some places

Humidity
90%
Moon rise
14:09
Moon set
23:22
Moon phase
First quarter
45%Sun dey shine11°17°8 km/h

Day 06:00–18:00

17°
Chance of rain 29%Wind 7 km/h

Sun dey shine

Humidity
70%
UV index
5
Sunrise
7:21
Sunset
18:25

Night 18:00–06:00

9°
Chance of rain 20%Wind 7 km/h

Sun dey shine

Humidity
66%
Moon rise
14:45
Moon set
Does not set today
Moon phase
First quarter
6%Sun dey shine9°19°13 km/h

Day 06:00–18:00

19°
Chance of rain 20%Wind 12 km/h

Sky clear

Humidity
56%
UV index
5
Sunrise
7:22
Sunset
18:23

Night 18:00–06:00

9°
Chance of rain 14%Wind 13 km/h

Sun dey shine

Humidity
78%
Moon rise
15:15
Moon set
0:24
Moon phase
First quarter
9%Sun dey shine9°19°22 km/h

Day 06:00–18:00

19°
Chance of rain 14%Wind 22 km/h

Sky clear

Humidity
67%
UV index
5
Sunrise
7:23
Sunset
18:22

Night 18:00–06:00

11°
Chance of rain 42%Wind 18 km/h

Cloud cover everywhere

Humidity
85%
Moon rise
15:41
Moon set
1:25
Moon phase
Moon dey grow near full
50%Rain fit fall for some places11°17°15 km/h

Day 06:00–18:00

17°
Chance of rain 41%Wind 15 km/h

Rain fit fall for some places

Humidity
77%
UV index
5
Sunrise
7:24
Sunset
18:20

Night 18:00–06:00

10°
Chance of rain 39%Wind 13 km/h

Small mist

Humidity
89%
Moon rise
16:03
Moon set
2:26
Moon phase
Moon dey grow near full
92%Small mist10°16°23 km/h

Day 06:00–18:00

16°
Chance of rain 75%Wind 14 km/h

Cloud cover sky

Humidity
86%
UV index
4
Sunrise
7:25
Sunset
18:19

Night 18:00–06:00

13°
Chance of rain 87%Wind 23 km/h

Moderate rain

Humidity
95%
Moon rise
16:25
Moon set
3:26
Moon phase
Moon dey grow near full
93%Small rain shower12°14°17 km/h

Day 06:00–18:00

13°
Chance of rain 74%Wind 16 km/h

Small rain shower

Humidity
91%
UV index
3
Sunrise
7:26
Sunset
18:18

Night 18:00–06:00

12°
Chance of rain 62%Wind 8 km/h

Rain fit fall for some places

Humidity
92%
Moon rise
16:45
Moon set
4:27
Moon phase
Full moon
15%Sun dey shine11°18°18 km/h

Day 06:00–18:00

18°
Chance of rain 29%Wind 18 km/h

Cloud dey some parts

Humidity
74%
UV index
5
Sunrise
7:27
Sunset
18:16

Night 18:00–06:00

9°
Chance of rain 18%Wind 15 km/h

Sun dey shine

Humidity
86%
Moon rise
17:07
Moon set
5:29
Moon phase
Full moon
13%Cloud cover everywhere9°19°5 km/h

Day 06:00–18:00

19°
Chance of rain 29%Wind 5 km/h

Cloud dey some parts

Humidity
74%
UV index
5
Sunrise
7:28
Sunset
18:15

Night 18:00–06:00

10°
Chance of rain 24%Wind 5 km/h

Cloud cover sky

Humidity
80%
Moon rise
17:31
Moon set
6:32
Moon phase
Full moon
12%Cloud cover everywhere10°23°6 km/h

Day 06:00–18:00

23°
Chance of rain 26%Wind 5 km/h

Cloud cover everywhere

Humidity
60%
UV index
5
Sunrise
7:29
Sunset
18:14

Night 18:00–06:00

14°
Chance of rain 10%Wind 6 km/h

Sky clear

Forecast no complete

Humidity
62%
Moon rise
18:00
Moon set
7:39
Moon phase
Full moon

Day and night summary use forecast for each hour. Rain and wind show the highest hourly value; humidity show average. Night continue reach next morning.

Forecast for days wey still far fit change. The wind figure na the highest wind speed wey dem forecast for that day.

Weather conditions

Air pressure
1014 hPa
UV index
0
Cloud cover
100%
Rain today
10.4 mm
How far you fit see
9 km
Wind gusts
11 km/h

Wind & humidity

Wind

NESW
4 km/hWind speed11 km/hWind gusts

From 24°

Humidity

92%Relative humidity15°Dew point

Water vapour compared with wetin air fit hold.

Weather warnings

Official messages through WeatherAPI

We dey check weather warnings…

The areas wey these alerts cover dey different by region, and we never verify am. Check your local weather authority for all the warnings and wetin to do for emergency.

Weather near Akyar

ElyapanBalıkesirÇömlekçiBalıkesirÇağışBalıkesirBabaköyBalıkesirÇekirdekliBalıkesirHamidiyeBalıkesirAslıhantepeciğiBalıkesirBigadiçBalıkesir

Weather around the world

LondonUnited KingdomDubaiUnited Arab EmiratesTokyoJapanNew York CityUnited StatesSão PauloBrazilCape TownSouth AfricaSydneyAustralia