Outlook for every day · Local dates and time · Europe/Istanbul
DayWeather conditionsLowest / HighestWind
57%Cloud cover everywhere17°23°14 km/h
Day 06:00–18:00
23°
Chance of rain 17%Wind 14 km/h
Sun dey shine
Humidity
55%
UV index
4
Sunrise
7:18
Sunset
18:34
Night 18:00–06:00
16°
Chance of rain 57%Wind 13 km/h
Rain fit fall for some places
Humidity
75%
Moon rise
9:18
Moon set
19:08
Moon phase
Moon dey grow small
83%Rain fit fall for some places15°18°25 km/h
Day 06:00–18:00
18°
Chance of rain 32%Wind 25 km/h
Rain fit fall for some places
Humidity
77%
UV index
2
Sunrise
7:19
Sunset
18:32
Night 18:00–06:00
14°
Chance of rain 79%Wind 44 km/h
Small rain
Humidity
86%
Moon rise
10:31
Moon set
19:45
Moon phase
Moon dey grow small
89%Small rain11°16°44 km/h
Day 06:00–18:00
13°
Chance of rain 75%Wind 43 km/h
Small rain
Humidity
81%
UV index
0
Sunrise
7:20
Sunset
18:31
Night 18:00–06:00
11°
Chance of rain 74%Wind 43 km/h
Small rain
Humidity
75%
Moon rise
11:40
Moon set
20:28
Moon phase
Moon dey grow small
57%Cloud cover everywhere11°18°35 km/h
Day 06:00–18:00
18°
Chance of rain 18%Wind 28 km/h
Cloud cover everywhere
Humidity
54%
UV index
2
Sunrise
7:21
Sunset
18:29
Night 18:00–06:00
13°
Chance of rain 14%Wind 9 km/h
Cloud cover everywhere
Humidity
54%
Moon rise
12:42
Moon set
21:19
Moon phase
Moon dey grow small
71%Cloud cover everywhere11°14°23 km/h
Day 06:00–18:00
13°
Chance of rain 70%Wind 23 km/h
Cloud cover everywhere
Humidity
73%
UV index
3
Sunrise
7:22
Sunset
18:28
Night 18:00–06:00
11°
Chance of rain 35%Wind 21 km/h
Cloud cover everywhere
Humidity
79%
Moon rise
13:35
Moon set
22:16
Moon phase
First quarter
85%Rain fit fall for some places11°13°24 km/h
Day 06:00–18:00
13°
Chance of rain 74%Wind 23 km/h
Rain fit fall for some places
Humidity
83%
UV index
3
Sunrise
7:23
Sunset
18:26
Night 18:00–06:00
11°
Chance of rain 39%Wind 24 km/h
Cloud cover everywhere
Humidity
86%
Moon rise
14:18
Moon set
23:18
Moon phase
First quarter
60%Small drizzle11°16°23 km/h
Day 06:00–18:00
16°
Chance of rain 49%Wind 23 km/h
Small drizzle
Humidity
73%
UV index
4
Sunrise
7:25
Sunset
18:25
Night 18:00–06:00
11°
Chance of rain 17%Wind 8 km/h
Sky clear
Humidity
64%
Moon rise
14:53
Moon set
Does not set today
Moon phase
First quarter
3%Sun dey shine11°17°10 km/h
Day 06:00–18:00
17°
Chance of rain 6%Wind 10 km/h
Sky clear
Humidity
56%
UV index
5
Sunrise
7:26
Sunset
18:23
Night 18:00–06:00
13°
Chance of rain 11%Wind 10 km/h
Sun dey shine
Humidity
56%
Moon rise
15:22
Moon set
0:21
Moon phase
First quarter
11%Cloud cover everywhere13°17°25 km/h
Day 06:00–18:00
17°
Chance of rain 15%Wind 12 km/h
Cloud cover everywhere
Humidity
56%
UV index
5
Sunrise
7:27
Sunset
18:22
Night 18:00–06:00
11°
Chance of rain 20%Wind 27 km/h
Cloud cover everywhere
Humidity
75%
Moon rise
15:46
Moon set
1:23
Moon phase
Moon dey grow near full
19%Cloud cover everywhere9°13°33 km/h
Day 06:00–18:00
13°
Chance of rain 22%Wind 31 km/h
Cloud cover everywhere
Humidity
71%
UV index
3
Sunrise
7:28
Sunset
18:20
Night 18:00–06:00
8°
Chance of rain 19%Wind 35 km/h
Cloud cover everywhere
Humidity
66%
Moon rise
16:07
Moon set
2:26
Moon phase
Moon dey grow near full
14%Cloud cover everywhere8°12°39 km/h
Day 06:00–18:00
12°
Chance of rain 19%Wind 39 km/h
Cloud cover everywhere
Humidity
64%
UV index
3
Sunrise
7:29
Sunset
18:19
Night 18:00–06:00
8°
Chance of rain 16%Wind 37 km/h
Cloud cover everywhere
Humidity
62%
Moon rise
16:27
Moon set
3:27
Moon phase
Moon dey grow near full
15%Cloud cover everywhere8°14°35 km/h
Day 06:00–18:00
14°
Chance of rain 17%Wind 34 km/h
Cloud cover everywhere
Humidity
59%
UV index
3
Sunrise
7:30
Sunset
18:17
Night 18:00–06:00
10°
Chance of rain 18%Wind 26 km/h
Cloud cover everywhere
Humidity
65%
Moon rise
16:47
Moon set
4:29
Moon phase
Full moon
9%Cloud cover everywhere9°15°23 km/h
Day 06:00–18:00
15°
Chance of rain 19%Wind 23 km/h
Cloud cover everywhere
Humidity
58%
UV index
4
Sunrise
7:31
Sunset
18:16
Night 18:00–06:00
10°
Chance of rain 14%Wind 21 km/h
Cloud dey some parts
Humidity
61%
Moon rise
17:08
Moon set
5:32
Moon phase
Full moon
5%Sun dey shine10°15°19 km/h
Day 06:00–18:00
15°
Chance of rain 15%Wind 19 km/h
Sky clear
Humidity
53%
UV index
5
Sunrise
7:33
Sunset
18:15
Night 18:00–06:00
10°
Chance of rain 4%Wind 17 km/h
Sun dey shine
Forecast no complete
Humidity
57%
Moon rise
17:31
Moon set
6:37
Moon phase
Full moon
Day and night summary use forecast for each hour. Rain and wind show the highest hourly value; humidity show average. Night continue reach next morning.
Forecast for days wey still far fit change. The wind figure na the highest wind speed wey dem forecast for that day.
Weather conditions
Air pressure
1011 hPa
UV index
1.5
Cloud cover
22%
Rain today
2.5 mm
How far you fit see
10 km
Wind gusts
10 km/h
Wind & humidity
Wind
NESW
10 km/hWind speed10 km/hWind gusts
From 135°
Humidity
50%Relative humidity11°Dew point
Water vapour compared with wetin air fit hold.
Weather warnings
Official messages through WeatherAPI
We dey check weather warnings…
The areas wey these alerts cover dey different by region, and we never verify am. Check your local weather authority for all the warnings and wetin to do for emergency.